Про компанію

ТОВ «ТИВЕР» створено досвідченими фахівцями, які мають багаторічний досвід роботи в сфері виробництва опалювального обладнання. Одним з основних напрямків діяльності товариства є виробництво твердопаливних котлів торгової марки «ТИВЕР». Вся продукція товариства виготовляється згідно технічної документації (ТУ Держстандарт) і відповідає вимогам ДСЕС.

Котли «ТИВЕР» це сучасні опалювальні апарати із сталевим теплообмінником, що забезпечують ефективне використання палива і є дешевим та економним джерелом тепла, як для побутових, так і для виробничих приміщень. Вони однаково добре працюють на різних видах твердого палива.

Завдяки оригінальній конструкції, використанню сучасного обладнання, високій технологічності, застосуванню якісних матеріалів та високій культурі виробництва, котли «ТИВЕР» вигідно вирізняються від аналогічної продукції інших виробників високим ККД, надійністю і співвідношенням ціни та якості.

Основами в роботі товариства є відповідальність, професіоналізм, якість, а також порядність та взаємовигода в стосунках з партнерами.

Твердопаливні котла "ТИВЕР" із стальним теплообмінником – це сучасні опалювальні прилади, що забезпечують ефективне використання палива і є дешевим та економним джерелом тепла. Вони одинаково добре працюють на різних видах твердого палива: кам’яне, буре дрібно-фракційне вугілля, а також може використовуватись деревина ( дрова, щепа, брикетовані відходи і т.п.).

В котлах моделі "ТИВЕР–КТ-20", при номінальній тепловій потужності 20кВт, основним видом палива є деревина.

Котли типу "ТИВЕР–КТ" призначені для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, приміщень комунально-побутового та виробничого призначення, обладнаних відкритими та закритими системами водяного опалення з температурою теплоносія до 90°С, та робочим тиском до 0,2 мПа. Внутрішні поверхні котла пофарбовано антикорозійною термостійкою фарбою. На зовнішні поверхні нанесено метало-порошкове покриття, що забезпечує естетичний вигляд котла і є стійким до подряпин та стирання.

На твердопаливні котли типу «ТИВЕР-КТ» можуть встановлюватися різні види регуляторів потужності для підтримання необхідної температури теплоносія.

Кожен теплообмінник, яким комплектуються котли "ТИВЕР–КТ", обов’язково проходить заводські випробування. Використання якісних матеріалів, сучасного обладнання та технологій гарантують термін експлуатації котла до 15 років. Досконала конструкція теплообмінника забезпечує зручність експлуатації та доступність обслуговування котла.

Сертифікати
Виробництво

Котли виробництва ТОВ «ТИВЕР» виготовляються із високоякісних матеріалів. Технічні характеристики використовуваних металів відповідають вимогам ДСТУ 2834-94(ГОСТ 16523-97); ГОСТ 1050-88; ДСТУ 2651:2005(ГОСТ 380-2005); ТУ У 14-16-164-200.

Висока якість матеріалів засвідується сертифікатами заводів-виробників. Прилади, які входять в комплектацію котла, відповідають технічним регламентам, діючим в Україні, і також мають відповідні сертифікати. Теплообмінник кожного котла обов'язково проходить заводські випробування. Використання якісних матералів, надійної комплектації, сучасного технологічного обладнання, а також висока кваліфікація фахівців гарантують надійність та довготривалість експлуатації даних котлів.