ПІЧ САДОВА

ПІЧ САДОВА
9520 грн.
ПІЧ САДОВА
10570 грн.

Пропонуємо до Вашої уваги Піч садову, в народі «Буржуйка», яка здатну не тільки обігрівати приміщення, але і забезпечити приготування страв.

 Пічка виготовлена із якісної сталі товщиною 5мм. У верхній частині топки жорстко вварена металева пластина, яка функціонально служить не тільки ребром жорсткості, але і  направляє полум'я із топки на варильну конфорку.

  Також пічка забезпечена поворотною заслінкою (шибер), розташованою в вихідному патрубку димоходу (Ø120мм). Шибер виконує функції регулятора тяги, тобто виступає в ролі регулюючої заслінки. Повертаючи ручку шибера, можна збільшувати або зменшувати перетин димового каналу, тим самим регулюючи інтенсивність горіння в топці.

  Пічка оснащена варильною конфоркою, що складаються з трьох знімних набраних кілець, які піднімаються за допомогою кочерги (входить в комплект поставки). Змінюючи кількість кілець, Ви можете розташувати на варильній поверхні різний за діаметром посуд в безпосередньому контакті з полум'ям топки.

  Велика площа дверцят робить зручним завантаження палива в топку печі та її обслуговування. Зольний ящик, як і чавунна решітка, виконані на всю довжину печі.  Відпрацьована зола безперешкодно просипається в зольний ящик.

  По обох сторонах пічки встановлено конвекційний кожух, який збільшує площу теплообміну та створює примусову конвекцію прогрітого повітря, що дозволяє більш ефективно та швидко прогріти приміщення.

  По обидва боки печі, на всю довжину, жорстко вварені два декоративних поручні, які допоможуть Вам при транспортуванні та монтажі пічки.