ТИВЕР АКТВ

ТИВЕР АКТВ
18660 грн.
ТИВЕР АКТВ
24480 грн.

Котли моделі «АКТВ-У» працюють з ручним регулюванням тяги: без термостатичного регулятора тяги «RT» та без електронного контролера і електровентилятора. Але в них конструктивно передбачено  можливість встановлення спеціалістом вказаних пристроїв  за бажанням споживача.

Пропонуємо Вашій увазі лінійку опалювальних твердопаливних котлів тривалого горіння серії ТИВЕР АКТВ українського виробництва від заводу-виробника "Тивер" у Вінниці комунально-побутового призначення, приватних будинків, квартир і виробничого призначення на дровах, пеллетах та інших видах твердого палива Ви можете купити за недорогим цінами в Україні. На офіційному сайті Ви можете подивитися схеми підключення, систему установки, фото, характеристики, потужність котлів на твердому паливі. Виготовлення та продаж автоматичних твердопаливних котлів за доступною вартістю потужністю 18, 14 кВт.

Котли серії АКТВ (котел-плита) - це комбіновані прилади подвійного призначення, що працюють в якості опалювального приладу системи опалення і побутової варильної поверхні. Поєднання цих двох функцій дає можливість економити енергоресурси під час опалювального періоду, особливо в регіонах,  де відсутнє газопостачання, або у людей, що мають домашнє господарство. В обох випадках даний прилад стане гарним помічником у вирішенні  питання приготування їжі та якісного обігріву житлових приміщень. Щодо основної функції котлів серії АКТВ, а саме опалення приміщення, слід відмітити, що якісний обігрів досягається за рахунок варильної поверхні інтегрованої в теплообмінник, тобто робоча поверхня плити є водяною сорочкою, завдяки чому і досягається високий ККД в системі опалення. Котли Тивер АКТВ не мають аналогів серед вітчизняних виробників, і на сьогодні єдині в своєму сегменті, де застосовується дана технологія!