ТИВЕР КТ-ДУ

ТИВЕР КТ-ДУ
33140 грн.
ТИВЕР КТ-ДУ
39490 грн.
ТИВЕР КТ-ДУ
45500 грн.

Пропонуємо Вашій увазі лінійку опалювальних твердопаливних котлів тривалого горіння серії Тивер КТ-Д українського виробництва від заводу-виробника "Тивер" у Вінниці комунально-побутового призначення, приватних будинків, квартир і виробничого призначення на дровах, пеллетах та інших видах твердого палива Ви можете купити за недорогими цінами в Україні. На офіційному сайті Ви можете подивитися схеми підключення, систему установки, фото, характеристики, потужність котлів на твердому паливі. Виготовлення та продаж автоматичних твердопаливних котлів за доступною ціною потужністю 15, 20 кВт.

Котли опалювальні водогрійні твердопаливні моделі «КТ-Д» є котлами довготривалого горіння, тобто, час роботи котла при повному завантаженні паливом значно більший, порівняно із котлами інших моделей.

Спосіб згорання палива в котлах моделі «КТ-Д» принципово відрізняється від традиційного в інших твердопаливних котлах. Особливістю конструкції теплообмінника даних котлів є те, що при згоранні палива в нижній частині топки, гарячі продукти згорання не піднімаються топкою вгору, а горизонтально переміщаються в задню частину теплообмінника котла, де і проходить основний процес теплообміну. Поступово згораючи знизу, завантажене в топку паливо повільно опускається, забезпечуючи безперервний і довготривалий процес горіння.

Розміри топки котлів «КТ-Д» збільшено, порівняно з іншими моделями, для можливості розміщення максимальної кількості палива. Завантаження топки даного котла паливом необхідно виконувати щільно і в повному об'ємі. Паливо слід укладати таким чином, щоб запобігти перекосам та заклинюванню і забезпечити вільне його опускання в топці під час спалювання.

Котли «КТ-Д» обладнано електронним контролером та електричним вентилятором, що дає їм можливість автоматичного регулювання теплової продуктивності котла і підтримування заданої температури теплоносія в системі опалення.

Котел є джерелом тепла для теплопостачання житлових будинків і приміщень виробничого призначення, обладнаних системами водяного опалення. Опалювальна система може бути відкритого, або закритого типу за умови, що максимальний робочий тиск не перевищуватиме 120 (1,2) кПа (кгс/см²).

Основним видом палива для котла є деревина різного асортименту (дрова, щепа). Деревина повинна бути не смолянистою і максимально сухою: опалювання дровами вологістю більше 30% не рекомендується. Використання мокрої сировини має негативний вплив на тривалість користування котлом.