Представництва

Представництво
м. Вінниця, вул. Ватутіна, 9/1.Телефон:
+38 (0432) 55-46-19
+38 (096) 204-76-76
Виробництво
Вінницька обл., Тиврівський р-н,
смт. Сутиски, вул.Леніна, 27.
Вінниця
Котли «ТИВЕР» — це сучасні опалювальні апарати із сталевим теплообмінником, що забезпечують ефективне використання палива і є дешевим та економним джерелом тепла, як для побутових, так і для виробничих приміщень. Вони однаково добре працюють на різних видах твердого палива.
 
Завдяки оригінальній конструкції, використанню сучасного обладнання, високій технологічності, застосуванню якісних матеріалів та високій культурі виробництва, котли «ТИВЕР» вигідно вирізняються від аналогічної продукції інших виробників високим ККД, надійністю і співвідношенням ціни та якості.
 
Основами в роботі товариства є відповідальність, професіоналізм, якість, а також порядність та взаємовигода в стосунках з партнерами.
 
Твердопаливні котла "ТИВЕР" із стальним теплообмінником – це сучасні опалювальні прилади, що забезпечують ефективне використання палива і є дешевим та економним джерелом тепла.
Вони одинаково добре працюють на різних видах твердого палива: кам’яне, буре дрібно-фракційне вугілля, а також може використовуватись деревина ( дрова, щепа, брикетовані відходи і т.п.).
 
В котлах моделі "ТИВЕР–КТ-20", при номінальній тепловій потужності 20кВт, основним видом палива є деревина.
 
Котли типу "ТИВЕР–КТ" призначені для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, приміщень комунально-побутового та виробничого призначення, обладнаних відкритими та закритими системами водяного опалення з температурою теплоносія до 90°С, та робочим тиском до 0,2 мПа. Внутрішні поверхні котла пофарбовано антикорозійною термостійкою фарбою. На зовнішні поверхні нанесено метало-порошкове покриття, що забезпечує естетичний вигляд котла і є стійким до подряпин та стирання.