Новини

Перевага пелети
05 Серпень 13:03

Випуск продукції із деревини зв’язаний з немалими втратами – відходами, які в процесі підготовки лісу досягають десятків відсотків ( гілля, хвоя, пеньки і т.д.). Альтернативою в питанні використання відходів з деревини став процес виготовлення і застосування паливних гранул (пелет). Сьогодні виробництво паливних пелет – один із самих перспективних напрямків.

Пелети представляють собою циліндричної форми пресовані відходи деревного виробництва. При виготовленні паливних пелет сировина спочатку подрібнюється, а потім гранулюється. Відбувається це під високим тиском і без хімічних в’яжучих елементів. Саме тому паливні пеллети називають «облагородженим», екологічно чистим паливом. Справа не лише у зовнішньому вигляді (гладка, блискуча поверхня без трішин, світлий деревний колір, легкий приємний запах), але і в її властивостях: Поперше, велике значення має економічність цього виду палива. При спалюванні 1000 кг гранул виділяється стільки теплової енергії, як при спалюванні 475 м.куб. газу, 500 л. дизпалива , 685 кг мазуту.

По-друге, при зберіганні паливні пелети не самозагоряються при підвищенні температури, так як не містять прихованих пор, не вибухонебезпечні.

По-третє, мають високу насипну щільність, тому займають мало місця при розміщенні

 По четверте, при спалюванні, не забруднють атмосферу, порівняно з вище переліченими видами палива. Завдяки всім цим показникам, в європейських країнах пелети завоювали особливу популярність в якості «домашнього» палива, хоча працюють на пелетах і комунальні і котельні підприємства, і великі електростанції.

Ми пропонуємо Вам пелетний котел «Тивер».Його моделі і його переваги Ви можете переглянути в розділі продукція.